کاور اینجاست
0

Totallee از قاب های جدید مشکی و مات مگ سیف آیفون 14 رونمایی کرد.

قاب های جدید مشکی و مات مگ سیف آیفون 14
بازدید 68

آیفون 14

قاب های مگ سیف آیفون 14 Totallee بسیار عالی هستند. Totallee بیشتر به دلیل تولید قاب های مینیمالیستی آیفون شناخته شده تر است. از طرفی لازم به ذکر است که آن از جدیدترین طرح خود برای آیفون 14 رونمایی کرده است. اولین قاب های شفاف و رنگی Totallee پس از عرضه ی جدیدترین گوشی های اپل در اوایل سپتامبر عرضه ی بازار شد، اما اکنون مدل های جدیدی با نام های MagSafe Solid Black و Frosted Clear وارد بازار شده اند.

قاب های جدید مگ سیف Totallee برای اپل 14

در کلکسیون Totallee بهترین قاب ها برای آیفون مدل 14 وجود دارد. آن طرح های بدون مارک و لوگو را تولید می کند تا از تاثیر منفی آن ها بر نمای بیرونی آیفون خودداری کند. این قاب ها در برابر خراش از گوشی شما محافظت می کنند. آن ها با ویژگی های مگ سیف اپل سازگاری دارند، بنابراین بدون نیاز به برداشتن قاب محافظ، مشکلی برای شارژ کردن گوشی خود نخواهید داشت.

 آیفون 14

شایان ذکر است که Totallee قبلا قاب های شفاف و رنگی را تولید می کرد، اما اکنون به داخل قاب ها آهنربا اضافه کرده است تا اتصالی محکم را ایجاد نماید.

قاب های جدید مگ سیف Totallee آیفون 14 در رنگ های مشکی جامد یا مات شفاف موجود می باشند. در سال گذشته ما Totallee را به‌ عنوان تولید کننده قاب شفاف برتر با بهترین ویژگی برای گوشی آیفون 13 انتخاب کردیم. امسال هم آن ها یک بار دیگر در این مورد، برند پیشرو هستند.

 آیفون 14
برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *